Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Rekreační zařízení Počta

Od roku 1991 zajišťujeme ubytování pro děti - školy, dětské tábory, sportovní soustředění pro veslaře, taneční tábory, ale i ubytování pro rodiny s dětmi a rybáře.

ŠKOLNÍ POBYTY S PROGRAMEM - RZ Lučkovice

 

O program se dětem postará náš tým vychovatelů. Učitelé se tak mohou věnovat své zasloužené relaxaci. Čeká Vás pobyt plný pohody, kde se bude vzájemně prolínat Vaše běžná aktivita ze škol a odpolední, večerní program plný zábavy, o který se Vám postaráme my.


PŘIPRAVÍME PRO VAŠE ŽÁKY PESTRÝ PROGRAM S CELOPOBYTOVOU HROU.


Děti od Vás přebíráme po dopolední výuce, během poledního klidu, a plně zodpovědně se jim věnujeme po zbytek dne. Učitelé tak mají celé odpoledne a večer sami pro sebe. Pokud mají učitelé zájem s dětmi pracovat po celý den, rádi je do našeho programu zapojíme. Vše záleží na domluveném rozsahu služeb. V případě individuálních požadavků škol lze denní režim sestavit časově jinak.


Pro žáky je připravena celopobytová hra, která jak podporuje týmového ducha, tak jejich individualitu. Děti se mohou těšit na pestré hry, soutěže a zábavné programy. Po bohatých zkušenostech z letních táborů organizovaných v našich střediscích zařazujeme mnoho těchto prvků i do škol v přírodě. Etapová hra plná kostýmů a scének provází žáky dějem, sportovní hry, střelba ze vzduchovky, diskotéky, karneval, táborák, noční hra a mnohé další.

V roce 2024 je možné vybrat z těchto pobytových her:

  • Harry Potter

  • Piráti z Karibiku

  • Pravěk