Příjemnou noc, je úterý 27.7.2021, 1:23. Dnes má svátek Věroslav, zítra Viktor.
Detail

ŠKOLNÍ POBYTY S PROGRAMEM

ŠKOLU V PŘÍRODĚ VYTVOŘÍME DLE VAŠICH PŘÁNÍ.

Foto

O program se dětem postará náš tým vychovatelů. Učitelé se tak mohou věnovat své zasloužené relaxaci. Čeká Vás pobyt plný pohody, kde se bude vzájemně prolínat Vaše běžná aktivita ze škol a odpolední, večerní program plný zábavy, o který se Vám postaráme my.


PŘIPRAVÍME PRO VAŠE ŽÁKY PESTRÝ PROGRAM S CELOPOBYTOVOU HROU.


Děti od Vás přebíráme po dopolední výuce, během poledního klidu, a plně zodpovědně se jim věnujeme po zbytek dne. Učitelé tak mají celé odpoledne a večer sami pro sebe. Pokud mají učitelé zájem s dětmi pracovat po celý den, rádi je do našeho programu zapojíme. Vše záleží na domluveném rozsahu služeb. V případě individuálních požadavků škol lze denní režim sestavit časově jinak.


Pro žáky je připravena celopobytová hra, která jak podporuje týmového ducha, tak jejich individualitu. Děti se mohou těšit na pestré hry, soutěže a zábavné programy. Po bohatých zkušenostech z letních táborů organizovaných v našich střediscích zařazujeme mnoho těchto prvků i do škol v přírodě. Etapová hra plná kostýmů a scének provází žáky dějem, sportovní hry, střelba ze vzduchovky, diskotéky, karneval, táborák, noční hra a mnohé další.


O ŽÁKY SE STARÁ VYŠKOLENÝ TÝM ZKUŠENÝCH A ZODPOVĚDNÝCH VYCHOVATELŮ.


Vychovatelé: Všichni naši pracovníci jsou pečlivě vybíráni, odborně proškoleni a prověřeni. Za program zodpovídá zkušený programový vedoucí.

Noční dozor: V nočních hodinách je dozor nad dětmi svěřen nočnímu vychovateli, který zodpovídá za klid a bezpečnost v době od večerky do budíčku. Učitelé tak nemusí dozorovat nad dětmi dlouho do noci. Tím je péče a dohled nad dětmi zajištěn 24 hodin denně.

Zdravotní dohled: Kvalifikovaný zdravotník má k dispozici plně vybavenou ošetřovnu a zajištuje vstupní zdravotní prohlídku, dohlíží na zdravotní stav dětí. Postará se o výdej pravidelně užívaných léků, ošetří případná zranění. Je-li to nutné, zajistí ošetření dítěte u lékaře.


ZAJISTÍME VÁM NA VAŠÍ ŠKOLU V PŘÍRODĚ SPOLEHLIVOU AUTOBUSOVOU DOPRAVU.

V rámci kompletního servisu jsme Vám také schopni zajistit dopravu na školu v přírodě spolehlivým dopravcem, s kterým spolupracujeme řadu let. V den odjezdu budou na domluveném místě přistaveny autobusy k přepravě účastníků na školu v přírodě. Tak je tomu i při odjezdu z pobytu.

NAŠIM PRVOŘADÝM CÍLEM JE NAPROSTÁ SPOKOJENOST DĚTÍ, UČITELŮ I VEDENÍ ŠKOLY.

A JAK TO FUNGUJE V PRAXI?

Po příjezdu autobusu do střediska si vychovatelé přeberou děti a zajistí jejich ubytovaní dle předchozí domluvy. Děti projdou vstupní zdravotní prohlídkou a po celý zbytek prvního dne je mají na starosti naši vychovatelé.
Večer se pak vychovatelé sejdou společně s učiteli na domluvení organizačních záležitostí celého pobytu.
Ráno mají žáky na starosti učitelé a vychovatelé připraví jídelnu ke snídani. Zatím co se dopoledne věnují žáci výuce se svými učiteli, vychovatelé připravují odpolední program. O poledním klidu, po obědě, si děti přebírají vychovatelé a dětem se věnují až do večerky, kdy odpovědnost přebírá noční vychovatel.

Nabídka platí pro RZ Lučkovice a RZ Štědronín.

Pobytům škol v přírodě byl v roce 2014 na serveru iDNES.cz věnován článek Kam na školu v přírodě? Do rekreačních zařízení firmy Počta . Tento článek si můžete přečíst zde.

Ceník školních pobytů s programem - 2021

Kontakty
Obec

Rekreační zařízení Počta
tel.: 382 289 184
mobil: 602 112 103
mobil: 777 737 739
e-mail: pocta@volny.cz

Aktuality
Celý článek


Celý článek...

Celý článek

Enwia Summer Camp - RZ Lučkovice

Letní tábor s výukou angličtiny pro děti a mládež od 6 do 18 let v rekreačním zařízení Lučkovice Celý článek...

Celý článek

Anglický pobytový tábor v RZ Štědronín

Nabízíme týden plný zábavy v anglickém jazyce v rekreačním zařízení Štědronín Celý článek...

Celý článek

Další článek na serveru iDNES

24. října 2014 vyšel na serveru iDNES další článek o našich rekreačních zařízeních, zaměřený na pobyty pro školy v přírodě. Celý článek...

Celý článek

Článek na serveru iDNES

17. října 2014 vyšel na serveru iDNES v rubrice Cestování článek o všech čtyřech rekreačních zařízeních Počta. Celý článek...

Vypiš všechny zprávy

Foto
Nahrajte si Flash Player, pokud chcete vidět více.

Info z databáze CzechTrade
Zdeněk Počta - Česky Zdeněk Počta - English Zdeněk Počta - Deutsch Zdeněk Počta - Pусский Zdeněk Počta - Français Zdeněk Počta - Español Zdeněk Počta - Italiano Zdeněk Počta - Slovensky Zdeněk Počta - Polski
Turistika

Orlická přehrada Orlická přehrada je součástí vltavské kaskády. Hráz se čtyřmi Kaplanovými turbínami je založena v kaňonovitém údolí nad Solenicemi. Stavba probíhala v letech 1954 - 62. Vytváří vodní hladinu dlouhou přes 60 km, kromě Vltavy je vzduta i Otava v délce 23 km a Lužnice (díky navazující kořenské přehradě) v délce 7 km. Vodu lemují často strmé skály, šíře přehrady na několika místech převyšuje 1 km, je však zvětšována četnými zátokami. Nad Zvíkovem již není jezero tak členité a má více charakter řeky.

Orlická přehrada Orlické jezero má překrásné okolí a skýtá bohaté rekreační možnosti v četných hotelech, ubytovnách a kempech. Poskytuje možnost koupání, serfování a plachtění. K cestování po jezeře můžete použít i osobní lodní dopravu, která Vám přiblíží návštěvu atraktivních míst.

Orlická přehrada - Zvíkov Zvíkov, původně předhistorické hradiště na ostrohu nad soutokem Vltavy s Otavou. Hrad připomínán roku 1234, původní přístup ze severu i z jihu, nyní jen úzkou šíjí od jihu po mostě z roku 1777. Za mostem věž s břitem zvaná Hláska z let 1270 - 90. Hradní palác o pěti křídlech s arkádami v nádvoří stavěn v letech 1250 - 70. Při něm Hlízová věž z doby kolem roku 1234, obložená bosovanými žulovými kvádry, zvaná též Markomanka.

www.pobytyprodeti.cz
© Počta
Editace