Příjemnou noc, je úterý 27.7.2021, 1:24. Dnes má svátek Věroslav, zítra Viktor.
Detail

Napsali o nás

Články zveřejněné na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování.

Foto

1) V roce 2010 byl na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování zveřejněn článek o našich rekreačních zařízeních pod názvem Rekreační zařízení Počta – pobyty pro děti i dospělé.

Celý článek si můžete přečíst zde.

2) V roce 2011 byl na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování zveřejněn článek o možnostech rodinné dovolené v našich rekreačních střediscích.

Celý článek s názvem Rodinná dovolená v jižních Čechách? Zkuste Štědronín a Lučkovice si můžete přečíst zde.

3) Další článek, který byl o nás v roce 2011 na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování publikován, se týkal možností rybaření v rekreačním středisku Štědronín.

Celý článek, jehož název zní Kam na rybaření v jižních Čechách? Zkuste rekreační zařízení Štědronín, naleznete zde.

4) O možnostech pořádání dětských letních táborů v našich střediscích se můžete opět dozvědět na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování, kde vyšel článek s názvem Rekreační zařízení Počta: ideální místa pro letní dětské tábory.

Celý článek si můžete přečíst zde.

5) O pobytu seniorů v rekreačních střediscích Štědronín a Lučkovice vyšel na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování článek s názvem Pobyty pro seniory v rekreačních zařízeních firmy Počta.

Celý tento článek najdete zde.


6) Firemním akcím a školením byl věnován článek Rekreační zařízení Štědronín: místo pro firemní akce či školení, který vyšel na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování v květnu 2011.

Tento článek si můžete přečíst zde.


7) Školám v přírodě se věnuje článek Počta: místa, kde se konají nezapomenutelné školy v přírodě, který vyšel na serveru iDNES.cz v rubrice Cestování také v květnu 2011.

Tento článek si můžete přečíst zde.

8) Rekreačnímu zařízení Lučkovice byl v roce 2012 na serveru iDNES.cz věnován článek Rekreační zařízení Lučkovice nabízí pobyty pro děti i dospělé.

Tento článek si můžete přečíst zde.

9) Všem 4 našim rekreačním střediskům byl v roce 2014 na serveru iDNES.cz věnován článek Rekreační zařízení Počta nabízí pobyty pro děti i dospělé .

Tento článek si můžete přečíst zde.

10) Pobytům škol v přírodě byl v roce 2014 na serveru iDNES.cz věnován článek Kam na školu v přírodě? Do rekreačních zařízení firmy Počta .

Tento článek si můžete přečíst zde.


Kontakty
Obec

Rekreační zařízení Počta
tel.: 382 289 184
mobil: 602 112 103
mobil: 777 737 739
e-mail: pocta@volny.cz

Aktuality
Celý článek


Celý článek...

Celý článek

Enwia Summer Camp - RZ Lučkovice

Letní tábor s výukou angličtiny pro děti a mládež od 6 do 18 let v rekreačním zařízení Lučkovice Celý článek...

Celý článek

Anglický pobytový tábor v RZ Štědronín

Nabízíme týden plný zábavy v anglickém jazyce v rekreačním zařízení Štědronín Celý článek...

Celý článek

Další článek na serveru iDNES

24. října 2014 vyšel na serveru iDNES další článek o našich rekreačních zařízeních, zaměřený na pobyty pro školy v přírodě. Celý článek...

Celý článek

Článek na serveru iDNES

17. října 2014 vyšel na serveru iDNES v rubrice Cestování článek o všech čtyřech rekreačních zařízeních Počta. Celý článek...

Vypiš všechny zprávy

Foto
Nahrajte si Flash Player, pokud chcete vidět více.

Info z databáze CzechTrade
Zdeněk Počta - Česky Zdeněk Počta - English Zdeněk Počta - Deutsch Zdeněk Počta - Pусский Zdeněk Počta - Français Zdeněk Počta - Español Zdeněk Počta - Italiano Zdeněk Počta - Slovensky Zdeněk Počta - Polski
Turistika

Orlická přehrada Orlická přehrada je součástí vltavské kaskády. Hráz se čtyřmi Kaplanovými turbínami je založena v kaňonovitém údolí nad Solenicemi. Stavba probíhala v letech 1954 - 62. Vytváří vodní hladinu dlouhou přes 60 km, kromě Vltavy je vzduta i Otava v délce 23 km a Lužnice (díky navazující kořenské přehradě) v délce 7 km. Vodu lemují často strmé skály, šíře přehrady na několika místech převyšuje 1 km, je však zvětšována četnými zátokami. Nad Zvíkovem již není jezero tak členité a má více charakter řeky.

Orlická přehrada Orlické jezero má překrásné okolí a skýtá bohaté rekreační možnosti v četných hotelech, ubytovnách a kempech. Poskytuje možnost koupání, serfování a plachtění. K cestování po jezeře můžete použít i osobní lodní dopravu, která Vám přiblíží návštěvu atraktivních míst.

Orlická přehrada - Zvíkov Zvíkov, původně předhistorické hradiště na ostrohu nad soutokem Vltavy s Otavou. Hrad připomínán roku 1234, původní přístup ze severu i z jihu, nyní jen úzkou šíjí od jihu po mostě z roku 1777. Za mostem věž s břitem zvaná Hláska z let 1270 - 90. Hradní palác o pěti křídlech s arkádami v nádvoří stavěn v letech 1250 - 70. Při něm Hlízová věž z doby kolem roku 1234, obložená bosovanými žulovými kvádry, zvaná též Markomanka.

www.pobytyprodeti.cz
© Počta
Editace