Dobré ráno, je pátek 25.6.2021, 5:38. Dnes má svátek Ivan, zítra Adriana.
Detail

Rekreační středisko Lučkovice

Rekreační středisko Lučkovice se nachází v malebném kraji jižních Čech mezi městy Mirotice a Blatná. Objekt je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, letní dětské tábory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, pobyty seniorů, výcvik psů.

Foto

Celková kapacita střediska:

 • 100 lůžek v bungalovech,

 • 25 lůžek v dřevěné budově


 • Rekreační zařízení Lučkovice najdete uprostřed lesů, mezi obcemi Mirotice a Blatná. Je obklopeno říčkou Lomnice. Velice příjemné je zdejší ubytování v 18 zděných bezbariérových bungalovech s vlastním sociálním zařízením a 3 bezbariérových bungalovech s kuchyňskou linkou a vlastním sociálním zařízením. Další možností je ubytování v dřevěné budově se společným nově zrekonstruovaným sociálním zařízením.

  Toto středisko je vybaveno na školy v přírodě a jazykové tábory a to třemi učebnami a další dvě prostorné společenské místnosti jsou vhodné i pro tancování nebo pro divadelní tábory. Rozlehlá louka s volejbalovým nebo fotbalovým hřištěm je vhodná i na sportovní soustředění.

  RZ Lučkovice je také využívaným místem pro pobyty seniorů a poslední dobou také jako základna pro výcvik psů.

  Parkování a připojení k internetu je v areálu zdarma.

  Za malý poplatek se můžete ubytovat i se svými domácími mazlíčky.

  K výletům je vhodná například 3 km vzdálená stáj s chovem koní, nedaleká indiánská vesnička nebo mirotické muzeum Mikoláše Alše.

  Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii.

  Ceník pobytů naleznete zde.

  Svůj pobyt si můžete rezervovat pomocí objednávkového formuláře.


  Korespondenční adresa:
  RZ Lučkovice
  Lučkovice 269
  398 01 p. Mirotice


  Popis cesty:
  Nejezděte do vesnice Lučkovice. Ve vesnici Myštice (okres Strakonice) odbočte u rybníka Labuť směrem na vesnici Lom a po 2km je u silnice ukazatel na odbočku do RZ Lučkovice.
  GPS: 49°26'14.835"N, 13°58'45.826"E


  Rekreačnímu zařízení Lučkovice byl v roce 2012 na serveru iDNES.cz věnován článek Rekreační zařízení Lučkovice nabízí pobyty pro děti i dospělé. Tento článek si můžete přečíst zde.


  Kontakty
  Obec

  Rekreační zařízení Počta
  tel.: 382 289 184
  mobil: 602 112 103
  mobil: 777 737 739
  e-mail: pocta@volny.cz

  Aktuality
  Celý článek


  Celý článek...

  Celý článek

  Enwia Summer Camp - RZ Lučkovice

  Letní tábor s výukou angličtiny pro děti a mládež od 6 do 18 let v rekreačním zařízení Lučkovice Celý článek...

  Celý článek

  Anglický pobytový tábor v RZ Štědronín

  Nabízíme týden plný zábavy v anglickém jazyce v rekreačním zařízení Štědronín Celý článek...

  Celý článek

  Další článek na serveru iDNES

  24. října 2014 vyšel na serveru iDNES další článek o našich rekreačních zařízeních, zaměřený na pobyty pro školy v přírodě. Celý článek...

  Celý článek

  Článek na serveru iDNES

  17. října 2014 vyšel na serveru iDNES v rubrice Cestování článek o všech čtyřech rekreačních zařízeních Počta. Celý článek...

  Vypiš všechny zprávy

  Foto
  Nahrajte si Flash Player, pokud chcete vidět více.

  Info z databáze CzechTrade
  Zdeněk Počta - Česky Zdeněk Počta - English Zdeněk Počta - Deutsch Zdeněk Počta - Pусский Zdeněk Počta - Français Zdeněk Počta - Español Zdeněk Počta - Italiano Zdeněk Počta - Slovensky Zdeněk Počta - Polski
  Turistika

  Orlická přehrada Orlická přehrada je součástí vltavské kaskády. Hráz se čtyřmi Kaplanovými turbínami je založena v kaňonovitém údolí nad Solenicemi. Stavba probíhala v letech 1954 - 62. Vytváří vodní hladinu dlouhou přes 60 km, kromě Vltavy je vzduta i Otava v délce 23 km a Lužnice (díky navazující kořenské přehradě) v délce 7 km. Vodu lemují často strmé skály, šíře přehrady na několika místech převyšuje 1 km, je však zvětšována četnými zátokami. Nad Zvíkovem již není jezero tak členité a má více charakter řeky.

  Orlická přehrada Orlické jezero má překrásné okolí a skýtá bohaté rekreační možnosti v četných hotelech, ubytovnách a kempech. Poskytuje možnost koupání, serfování a plachtění. K cestování po jezeře můžete použít i osobní lodní dopravu, která Vám přiblíží návštěvu atraktivních míst.

  Orlická přehrada - Zvíkov Zvíkov, původně předhistorické hradiště na ostrohu nad soutokem Vltavy s Otavou. Hrad připomínán roku 1234, původní přístup ze severu i z jihu, nyní jen úzkou šíjí od jihu po mostě z roku 1777. Za mostem věž s břitem zvaná Hláska z let 1270 - 90. Hradní palác o pěti křídlech s arkádami v nádvoří stavěn v letech 1250 - 70. Při něm Hlízová věž z doby kolem roku 1234, obložená bosovanými žulovými kvádry, zvaná též Markomanka.

  www.pobytyprodeti.cz
  © Počta
  Editace